Sprzęt idealnie
dopasowany

POS
POS (ang. Point Of Sale) – to połączenie ekranu dotykowego i komputera w jednym urządzeniu. Pozycja wręcz niezbędna by prowadzić szybką i sprawną obsługę klienta. W ofercie NOVITUS dostępne są urządzenia budżetowe jak i dla bardziej wymagających użytkowników. To co je łączy to gwarancja idealnego dopasowania do wymagań lokali gastronomicznych.

POS ESLINE

Unikatowe, nowoczesne wzornictwo w połączeniu z odpowiednio dobranymi komponentami.
Dostępny w wersji z procesorem Celeron (rozwiązanie budżetowe) lub Core (rozwiązanie zaawansowane). Wszystkie urządzenia wyposażone są w system operacyjny MS Windows.
POS
Drukarka kuchenna – niewielkich rozmiarów urządzenie wykorzystywane do wydruku zamówień na kuchnię lub potwierdzeń dla klientów. Ułatwia komunikację ograniczając ilość pomyłek przy realizacji zamówień.

NPOS

Szybka, niezawodna, wszechstronna drukarka wykorzystująca termiczną technologię wydruku.
Dzięki bogatej gamie portów komunikacyjnych umożliwia połączenie zarówno kablowe jak i bezprzewodowe.
POS
Drukarka fiskalna – to urządzenie, które jest fiskalnym, wymaganym przez przepisy uzupełnieniem stanowiska sprzedaży opartego na POS z programie sprzedażowym. Kontroluje nazwy sprzedawanych towarów oraz ich stawki VAT, zapamiętując równocześnie całą historię sprzedaży.

HD II ONLINE

Niezwykle trwała i szybka drukarka zapewniająca bezpieczeństwo pracy. Jako jedyna na polskim rynku wyposażona w kolorowy wyświetlacz TFT umożliwiający wyświetlanie reklam.
W ofercie dostępna również ekonomiczna drukarka DEON online dedykowana dla mniej wymagających użytkowników.